Kostka Hill Max


Hill Max je nejuniverzálnější koloběžka pro celou rodinu, která vás nezklame. Celkovým charakterem je tato koloběžka vhodná pro dospělé, ale i pro dospívající děti. Přední 20-ti palcové kolo zvyšuje ovladatelnost a stabilitu i při vyšších rychlostech. Koloběžka je velice obratná. Kombinuje vlastnosti koloběžek STREET a TWENTY.

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Koloběžku KOSTKA HILL Fun je také možno vybavit standardním stojánkem, SKS blatníky a dalšími vhodnými doplňky.

Jízdní vlastnosti:
- Silnice: Chvalitelná
- Terén: Dobrá
- Město: Chvalitebná

Parametry:
- Délka: 1480 mm
- Výška: 940 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 50 mm
- Velikost předního kola: 20"
- Velikost zadního kola: 16"
- Hmotnost: 8,4 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano
- Náboje: Kostka 65mm
- Obutí: Schwalbe Marathon Racer
- Ráfky: Dvoukomorové
- Řídítka: BMX

Barvy: bílá, stříbrná, citronově žlutá, pastelová žlutá, pastelová oranžová, pastelová růžová, pastelová modrá, pastelová zelená, a šedá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Cena: 8 490,- Kč


Koupit ks: