Na kole nebo pěšky? … Co zkusit třeba koloběžky!

Vítejte na stránkách půjčovny koloběžek NaKolobce.cz, největší svého druhu v Moravském krasu i na jižní Moravě. Koloběžky jsou naší srdeční záležitostí, a proto u nás nenajdete jenom půjčovnu a obchod, ale hlavně kompletní zázemí, kde:

 • si o koloběžkách můžete popovídat s lidmi, kteří jim rozumí,
 • můžete otestovat řadu druhů koloběžek Kostka,
 • vám poradíme zajímavé trasy a vybavíme vás na výlety,
 • se o vaši koloběžku postaráme.

Koloběžky jsou zkrátka náš svět a budeme rádi, když ho budete objevovat spolu s námi.
Těšíme se na vás.

Martin a Anče, majitelé půjčovny

Ilustrační foto

TOP 10 PŮJČOVNY NaKolobce.cz

Proč koloběžky právě od nás


 1. Půjčovna NaKolobce.cz patří mezi největší půjčovny koloběžek na jižní Moravě. Díky tomu, že náš vozový park čítá přes 20 strojů, jsme připraveni i na větší skupiny.
 2. Najdete u nás široký výběr koloběžek pro dospělé: k zapůjčení nabízíme koloběžky turistické, expediční, městské a silniční závoďáky. Kromě nich máme samozřejmě i dětské koloběžky v několika velikostech a dětské sedačky.
 3. K zapůjčené koloběžce získáte bezplatně veškeré příslušenství: dětské sedačky, helmy, rukavice, mapy, zámky, cyklo KPZky, reflexní vesty aj.
 4. Každá koloběžka je před výpůjčkou pečlivě zkontrolována, seřízena a připravena k jízdě. Všechny naše koloběžky mají blatníky a jsou vybaveny dle silniční vyhlášky.
 5. Koloběžky vám po dohodě rádi dovezeme na jakékoliv místo v ČR.
 6. Formou zajímavých slev vycházíme vstříc rodinám, velkým skupinám a vracejícím se spokojeným zákazníkům. Nově nabízíme slevu na půjčovně všem, kteří do půjčovny přijedou MHD. Více informací zde >>
 7. Připravujeme pro vás zajímavé akce, trasy a výlety po Moravském krasu. Mezi nejoblíbenější jednoznačně patří výlety do Brna.
 8. Pokud vás koloběžka chytne za srdce a budete si ji u nás chtít i zakoupit, rádi se vám postaráme o výběr té pravé pro vás, následnou montáž a její vybavení doplňky dle vašeho přání a potřeb.
 9. Koloběžky Vám také rádi zapůjčíme v naší půjčovně na Bítově, v kraji Vranovské přehrady a národního parku Podyjí.
 10. Rádi se věnujeme organizaci programu a zábavy pro vaše firmy, školy, přátele a různé skupiny. V okolí Moravského krasu, Podpálaví a na Bítově je mnoho možností rekreace, ubytování, sportovních a kulturních událostí, proto věříme, že zde každý najde ideální místo pro odpočinek v nádherné přírodě, načerpání zdraví, sport i zábavu.

Pojďte do toho s námi a společně si „Trhněme nohou“.


NaKolobce.cz na Facebooku
Spolupracujeme, doporučujeme:
Zahájení sezóny 2019
28. února 2019

Jaro už je tady, já ještě zimu trávím na horách, ale sezóna se neúprosně blíží. A to je dobře. Letos zahájíme v sobotu 2...

Čtěte více »

Půjčovna přestěhovaná
15. června 2018

Najdete nás v Jedovnicích, v nových, větších a lepších prostorách, 50 m za kempem Olšovec. Aktuality a bližší informace ...

Čtěte více »

Oficiální zahájení sezóny 2017
21. března 2017

Už u nás letos pár nadšenců bylo, ale počasí moc nepřálo. Na víkend 25. a 26. 3. je ale krásná předpověď, tak si říkám, ...

Čtěte více »

Dovolená
27. října 2016

Od soboty 29. 10. do čtvrtku 10. 11. jsme si konečně udělali čas na dovolenou. Tímto se tedy všem podzimním nadšencům om...

Čtěte více »

Půjčovna je od 5. do 12. července 2015 UZAVŘENA
4. července 2015

Od neděle 5. 7. do neděle 12. 7. bude půjčovna z důvodu stavu "on the road" uzavřena. Jinými slovy Vyrážíme na prázdniny...

Čtěte více »

Pavel
4. června 2017, 12:21

Včerejší výlet Vilémovice -> Brno se nám moc líbil. Počasí nám přálo, kolobky jely skoro pořád samy. Skvělá komunikace. Můžu doporučit všem.

Jindřich Rydval
15. srpna 2016, 11:44

Děkujeme za půjčení koloběžek. Nakonec jsme z celého týdne, který jsme trávili ve Staré škole v Sloupu, tři dny projezdili na Vašich kolobrndách. Nejkrásnější 30km úsek byl Jedovnice-Rudice-Habrůvka-Křtiny-jesk. Výpustek-Býčí skála-stará huť u Adamova-Olomoučany-Rudice-Jedovnice. Z Rudic až do staré hutě krásných 15 km z kopečka.

noisrs250
15. července 2014, 15:14

Diky bylo to skvele!!