Na kole nebo pěšky? … Co zkusit třeba koloběžky!

Vítejte na stránkách půjčovny koloběžek NaKolobce.cz, největší svého druhu v Moravském krasu i na jižní Moravě. Koloběžky jsou naší srdeční záležitostí, a proto u nás nenajdete jenom půjčovnu a obchod, ale hlavně kompletní zázemí, kde:

 • si o koloběžkách můžete popovídat s lidmi, kteří jim rozumí,
 • můžete otestovat řadu druhů koloběžek Kostka,
 • vám poradíme zajímavé trasy a vybavíme vás na výlety,
 • se o vaši koloběžku postaráme.

Koloběžky jsou zkrátka náš svět a budeme rádi, když ho budete objevovat spolu s námi.
Těšíme se na vás.

Martin a Anče, majitelé půjčovny

Ilustrační foto

TOP 10 PŮJČOVNY NaKolobce.cz

Proč koloběžky právě od nás


 1. Půjčovna NaKolobce.cz patří mezi největší půjčovny koloběžek na jižní Moravě. Díky tomu, že náš vozový park čítá 20 strojů, jsme připraveni i na větší skupiny.
 2. Najdete u nás široký výběr koloběžek pro dospělé: k zapůjčení nabízíme koloběžky turistické, expediční, městské a silniční závoďáky. Kromě nich máme samozřejmě i dětské koloběžky v několika velikostech a dětské sedačky.
 3. K zapůjčené koloběžce získáte bezplatně veškeré příslušenství: dětské sedačky, helmy, rukavice, mapy, zámky, cyklo KPZky, reflexní vesty aj.
 4. Každá koloběžka je před výpůjčkou pečlivě zkontrolována, seřízena a připravena k jízdě. Všechny naše koloběžky mají blatníky a jsou vybaveny dle silniční vyhlášky.
 5. Koloběžky vám po dohodě rádi dovezeme na jakékoliv místo v ČR.
 6. Formou zajímavých slev vycházíme vstříc rodinám, velkým skupinám a vracejícím se spokojeným zákazníkům. Nově nabízíme slevu na půjčovně všem, kteří do půjčovny přijedou MHD. Více informací zde >>
 7. Připravujeme pro vás zajímavé akce, trasy a výlety po Moravském krasu. Mezi nejoblíbenější jednoznačně patří výlety do Brna.
 8. Pokud vás koloběžka chytne za srdce a budete si ji u nás chtít i zakoupit, rádi se vám postaráme o výběr té pravé pro vás, následnou montáž a její vybavení doplňky dle vašeho přání a potřeb.
 9. Koloběžky Vám zapůjčíme také na našich nových pobočkách. V Šakvicích, malebném kraji Podpálaví a okolí Novomlýnské přehrady. A také na Bítově, v kraji Vranovské přehrady a národního parku Podyjí.
 10. Rádi se věnujeme organizaci programu a zábavy pro vaše firmy, školy, přátele a různé skupiny. V okolí Moravského krasu, Podpálaví a na Bítově je mnoho možností rekreace, ubytování, sportovních a kulturních událostí, proto věříme, že zde každý najde ideální místo pro odpočinek v nádherné přírodě, načerpání zdraví, sport i zábavu.

Pojďte do toho s námi a společně si „Trhněme nohou“.


NaKolobce.cz na Facebooku
Spolupracujeme, doporučujeme:

Půjčovna je od 5. do 12. července 2015 UZAVŘENA
4. července 2015

Od neděle 5. 7. do neděle 12. 7. bude půjčovna z důvodu stavu "on the road" uzavřena. Jinými slovy Vyrážíme na prázdniny...

Čtěte více »

Ochozská jeskyně (na trase Brno výletu) otevřena
20. dubna 2015

V neděli 26. 4. 2015 bude veřejnosti otevřena Ochozská jeskyně. Jeskyně leží na trase jednoho z našich výletů do Brna a ...

Čtěte více »

DOVOLENÁ: 15. - 17. 9. 2014 máme zavřeno
15. září 2014

Od pondělí 15. 9. do středy 17. 9. 2014 jsme na dovolené mimo Moravský kras. Půjčovna i obchod jsou v této době uzavřené...

Čtěte více »

Končíme s prodejem koloběžek
11. června 2014

Náš projekt NaKolobce.cz projde od prázdnin velkou změnou. Již nebudeme prodávat koloběžky. Vše ostatní zůstane zachován...

Čtěte více »

Obchod a půjčovna o víkendu 16.-17.11. UZAVŘENY
24. října 2013

O víkendu 16. - 17. 11. 2013 budou obchod i půjčovna v Moravském krasu zavřeny. Děkujeme za pochopení.

Čtěte více »

noisrs250
15. července 2014, 15:14

Diky bylo to skvele!!

Petr
31. března 2014, 09:16

Sobotní Vilémovice-Brno - kolobrndy fungovaly, počasí spolupracovalo, v půjčovně domluva bez jakýchkoliv potíží. Super vejlet. Díky.

Jitka a Pavel
14. října 2013, 07:59

Podzim v krasu je uzasny, diky za fajn vylet:-)